ВІТАННЯ!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею незалежності України! В ці дні варто згадати про те, як багато праці, сил і душевних прагнень було покладено поколіннями наших предків для того, щоб ми могли жити у власній країні. Починаючи з часів Київської Русі, українці завжди прагнули жити в демократичній, європейській державі, і нам зараз випав шанс втілити в життя цю мрію.

Безумовно, будівництво держави - процес тривалий, він вимагає зусиль з боку всього суспільства і кожного окремо взятого українця. Але вже зараз можна сміливо говорити про те, що Україна стоїть на тому шляху, до якого прагнула завжди, - шляху європейської демократії. І кожен із нас може і повинен зробити все від нього залежне, щоб наша держава безперестанку рухалась по цьому шляху - тільки вперед.

У цей день я хочу привітати всіх із тим, чого нам уже вдалося досягти, і побажати не зупинятися ні на хвилину: працювати, будувати і розвивати Україну. Переконаний, що справжні патріоти - це, в першу чергу, люди, які щоденною працею створюють сьогодення та майбутнє своєї країни.

Зі святом, дорогі земляки! Добра вам, щастя і мирного неба над головою!

З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної