Відбувся «круглий стіл» до Дня Збройних Сил України

Сьогодні, 04 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, що відзначається 06 грудня, голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь у засідання «круглого столу», який відбувся  у Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла ПОПОВА. На заході були присутні: Алла ГАЙДУКОВА, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації, Людмила КОЗЛЕНКО, голова Буринської районної організації профспілки працівників освіти, Ангеліна КНУРЕНКО, голова Буринської районної організації ветеранів, працівники районного військового комісаріату, учасники АТО (ООС),  активісти ветеранських організацій та молодь.

Із привітальним словом з нагоди 28-ї річниці Збройних Сил України звернувся  Євгеній РЯБОКОНЬ, зазначивши, що сучасні боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії. Сьогоднішнє свято – вияв великої поваги до всіх військослужбовців, у міцних руках яких наша країна, що сьогодні перебуває у вогні та жорстокості. Це також пам’ять про воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих воїнів-земляків.