Обговорювалось питання функціонування медичного закладу

05 березня 2019 року за участі голови районної ради Євгенія Рябоконя, депутатів Сумської обласної ради сьомого скликання Олександра Непочатова, Олега Бояринцева, начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної держаної адміністрації Сергія Бутенка, депутата районної ради сьомого скликання Володимира Думенка, Чернечослобідського сільського голови Миколи Андрієнка відбулась нарада стосовно роботи пункту постійного базування Буринської підстанції екстреної (швидкої) медичної  КЗСОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» в с.Чернеча Слобода. На даний час питання медицини найбільш актуальне та нагальне для жителів району.

Усі порушені питання на нараді детально обговорені, досягнуто домовленості спільними зусиллями не допустити закриття даного пункту в с.Чернеча Слобода. Наданий час він працюватиме не цілодобово (нічний час), а після вирішення питання повної забезпеченості відповідними медичними працівниками запрацює в повному обсязі. У свою чергу Чернечослобідський сільський голова та депутат районної ради пообіцяли підтримувати роботу пункту.