3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки з боку суспільства. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги і уваги. Хочу подякувати тим, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки та допомоги — реальний вияв милосердя, людяності і любові до ближнього. Щиро бажаю усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції. З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.