ВІТАННЯ!

Шановні жителі Буринщини! Прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая! Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно вже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри в краще майбутнє. Щиро вітаю всіх жителів Буринщини, а передусім, її найкращих представників – дітей – з Днем Святого Миколая! Зростайте добрими і щасливими батькам на радість, а Україні – на славу! Усім бажаю достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Миколай хай освятить вас і благословить на добрі справи. Хай у ваших найкращих починаннях і справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснюються. З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.