Відбулось засідання громадської ради при Буринській районній державній адміністрації

02 жовтня керуючий справами виконавчого апарату Буринської районної ради Олександр ЗІКРАТИЙ взяв участь у  черговому засіданні громадської ради при Буринській районній державній адміністрації яке провів Петро ЖУК, голова громадської ради за участю її членів, голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА, керівника апарату Буринської районної державної адміністрації Алли ГАЙДУКОВОЇ, та керівників структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації. Найбільш жваве обговорювали викликало питання про  нове у призначенні субсидій, монетизацію пільг і субсидій, надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

Так, Ірина ФІНЦЕВА, начальник управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації зауважила, що  уряд удосконалив механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, який запроваджено у березні поточного року. Також було розглянуто питання про відзначення Дня захисника України у Буринському районі. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.