Вітання!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси.

Працівники культури усвідомлюють свою високу відповідальність за духовне здоров’я народу. Хай сьогодні це свято відгукнеться у душах наших людей гордістю за рідну культуру, рідне слово, героїчну історію. Це свято покликане утверджувати нові стандарти суспільних відносин, адже культура робить людину особистістю, а наш народ – розвинутою нацією. Громада району пишається Вашими професійними досягненнями, адже Ваші таланти відомі не тільки в районі та області, а й далеко за їх межами. Щиро Вам вдячний за сумлінне служіння нашій спільній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво. Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство в сім’ї вольній, новій.

Здоров’я, радості, добра і благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і, звичайно, невичерпної наснаги!

Хай щастить вам усім у творчості та особистому житті.

Зі святом!

Голова районної  ради                                                                                  Є.В.Рябоконь