Вітання!

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України! Сердечно вітаю Вас зі святом! 6 грудня особливо хочеться привітати тих, хто виконує військовий обов’язок перед державою у лавах української армії. В умовах збройного конфлікту на сході нашої країни українське військо відродилося, пройшовши шляхами випробувань, зміцніло, здобуло безцінний досвід у запеклих боях. Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Ми поважаємо тих, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Бажаю всім військовослужбовцям родинної злагоди, міцного здоров’я, щастя, нових подвигів у благородній справі служіння Україні та її народові! З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.