ВІТАННЯ!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування, яке підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії! Становлення нашої країни, як незалежної держави,  у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного району, міста, села, дбають про його розквіт і зростання. Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра й благополуччя Українського народу. Щастя Вам, добробуту, всіляких земних гараздів! З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.