Буринська районна рада

39 сесія Буринської районної ради не відбулася

Переглядів: 205

Сьогодні, 21 серпня, у залі засідань Буринської районної ради повинно було б відбутися пленарне засідання 39-ої сесії районної ради 7 скликання. На початку засідання о 10 годині із 34 депутатів, загального складу районної ради, з`явилися лише 15.  Але ж відповідно до п.12 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради, тобто не менше 18. Нагадуємо також про те, що в результаті бездіяльності Буринської районної виборчої комісії, новий склад якої так і не сформовано, в депутатському складі Буринської районної ради не проведено заміщення п’яти депутатів, які достроково склали повноваження. Таким чином діючих депутатів залишилось лише 29.

Нажаль вже склалась така тенденція, що декілька останніх пленарних засідань ради не відвідують в повному складі депутати, які представляють Буринську районну  партійну організацію Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та Буринська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, а також інколи відсутні деякі депутати від інших політичних парторганізацій. Так сталося і цього разу. Не можна заперечити той факт, що де хто з відсутніх дійсно мали поважні причини, але були і такі хто до останнього дня не повідомив про неможливість взяти участь у роботі сесії, тобто не з’явились без поважних причин, а саме: Ліщенко Микола Іванович, Грома Анатолій Григорович, Салій Володимир Дмитрович, Ярошенко Микола Олексійович, Заєць Володимир Григорович, Семенюта Віта Михайлівна.

Саме присутність цих депутатів могла б забезпечити прийняття внесених на розгляд 39-ї сесії Буринської районної ради 11 проектів рішень. Особливу увагу хочеться звернути на найважливіше питання порядку денного, а саме  «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік», де заплановано виділення коштів для погашення частини заборгованості з виплати заробітної плати медичним працівникам та технічному персоналу загальноосвітніх шкіл району, а також продовження газифікації села Сніжки.

Шановні народні обранці, самоусунення від виконання обов’язків депутата Буринської районної ради – це в першу чергу неповага до своїх виборців, а також до колег депутатів, які не зважаючи на зайнятість та особисті справи, знаходять час та майже завжди приймають участь у роботі ради. Адже саме питання які стосуються життєдіяльності громади району та ті які спрямовані на вирішення її проблем розглядаються на сесіях ради.

         Сподіваємось на те, що депутати Буринської районної ради виконають перед своїми виборцями обов’язки передбачені п.4 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та зберуться 28 серпня 2019 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради на пленарне засідання 39-ї сесії.

Виконавчий апарат районної ради« повернутися до списку новин