ВІТАННЯ!

Шановні працівники поліції!  Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем Національної поліції України. На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.  Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі. У День свята бажаю вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.