Пам'ятаємо!

Шановні земляки – ліквідатори та постраждалі від ЧАЕС! 26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років! Низький уклін вам за вашу мужність, за ваш подвиг. Нехай Господь пошле вам здоров'я, сили, нехай у ваших родинах панує мир та злагода.