З представниками органів місцевого самоврядування Буринського району проведено чергове навчання

17 грудня для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. З інформацією на тему «Порядок надання  фінансової підтримки розвитку колективів фізкультури» перед учасниками заходу виступив завідувач сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Олексій Яровий. Начальник Буринського районного відділу реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Сумській області Лариса Дзюба розповіла присутнім про основні завдання та компетенція  органів державної реєстрації актів  цивільного стану громадян. Реформи у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.

Тема виступу заступника начальника відділу у Буринському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталії Мірошниченко була «Оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Встановлення їх меж». Головував на навчанні та підвів його підсумки голова районної ради Євгеній Рябоконь.