Заходи до Дня захисника України

Вже четвертий рік поспіль в нашій державі відзначається День захисника України. В усіх населених пунктах Буринського району пройшли урочисті заходи з нагоди цього свята.12 жовтня в залі засідань районної ради відбулось вручення відзнак Президента України за участь в АТО. З нагоди свята голова районної державної адміністрації Василь Бойко привітав, усіх хто носить високе звання захисника України, побажав успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду і передав сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

На знак шани героїзму загиблих жителів Буринщини були покладені квіти до пам’ятних місць.Цього ж дня у районному будинку культури відбувся святковий концерт, на якому всіх жителів району привітав голова районної ради Євгеній Рябоконь. Він побажав усім військовослужбовцям, ветеранам Другої світової війни, воїнам-афганцям, учасникам АТО і їх родинам злагоди, добробуту і мирного неба над головою.