Вітання!

Шановні працівники сільського господарства!Сердечно вітаю  Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання Державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями  ниви, не переводиться селянський рід на українській землі, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.