Буринська районна рада

До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

Переглядів: 280

На сьогоднішній день подання звітності в електронному вигляді до органів державної статистики – це вже не перспектива, а реальність. Основна мета впровадження електронної звітності – спрощення для респондентів процедури подання державних статистичних спостережень та фінансової звітності. Подання звітності у такий спосіб відбувається автоматично, в будь-якій з найпоширеніших бухгалтерських програмах (М.Е.DOC, 1С-Звіт, Соната, Арт-Звіт Плюс, Приват24 для бізнесу тощо).

Для подання електронної звітності респондент самостійно обирає оператора, який забезпечує передачу інформації до органів статистики. Перед поданням першого електронного звіту респонденту необхідно зареєструвати ЕЦП посадових осіб, яким надано право підписувати відповідну статистичну або фінансову звітність, а також печатку підприємства (установи).  Для цього слід заповнити відповідну заявку, яка міститься в програмному забезпеченні, та надіслати її на електронну адресу приймального шлюзу Держстату (elzvit@ukrstat.gov.ua).

Система електронної звітності звільняє респондентів від необхідності подання державних статистичних спостережень та фінансових звітів на паперових носіях, дозволяє значно зекономити робочий час та зменшити кількість помилок за рахунок автоматичного контролю первинних даних.

З нормативно-правовими, розпорядчими документами та переліком форм звітності, які можуть подаватися респондентами в електронній формі, можна ознайомитись на офіційних сайтах Державної служби статистики (www.ukrstat.gov.ua) та Головного управління статистики у Сумській області (www.sumy.ukrstat.gov.ua) в розділі «Електронна звітність».

Запрошуємо керівників підприємств, установ та організацій, для зручності та економії Вашого часу, подавати статистичну звітність в електронному вигляді.

Дякуємо за співпрацю!

Начальник                                                                     О.М. Сологуб-Лисенко« повернутися до списку новин