«Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України»

19 червня голова районної ради Євгеній Рябоконь та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Зікратий взяли участь у  відкритті виставки «Символ твоєї свободи.100 років Державного герба України». Відкрив яку начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Микола Дишковець.

Директор Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла Попова Микола Кононенко розповів присутнім про еволюцію державного символу від часів Русі до сьогодення.

На 20-ти банерах розповідається про історію Державного Герба України та людей, причетних до його створення.

Дана фотодокументальна виставка виготовлена Українським інститутом національної пам’яті у співпраці з видавництвом «Родовід», яка повністю охоплює часи існування нашої держави.