Буринське бюро правової допомоги інформує!

В рамках просвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ОБИРАТИ», начальник Буринського бюро правової допомоги  Бондаренко Марія спільно з провідним фахівцем Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Ткаченко Світланою провели правопросвітницький захід для безробітних.  - Залучення безробітного до роботи у виборчій комісії;
-   порядок складання цивільно - правового договору між членом виборчої комісії та окружною виборчою комісією; - оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи комісії, у тому числі в день голосування та результатів виборів. Ці та інші питання спеціалісти озвучили в своєму виступі. Після семінару, Бондаренко Марія та Ткаченко Світлана всім бажаючим надали консультації з різноманітних юридичних питань, в свою чергу спеціалісти бюро роздали інформаційні брошури з контактними даними бюро та центру.