Відкрилась виставка серії графічних робіт Миколи Бондаренка до поеми Тараса Шевченка «Гайдамаки»

25 жовтня виконавчий апарат районної ради взяв участь у відкритті даної виставки, що знаходиться у комунальному закладі районної ради «Буринський районний краєзнавчий музей» імені Павла Попова. На заході були присутні голова, перший заступник голови, керівники та працівники структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації, гості з м. Путивль та м. Суми. Директор музею Микола Кононенко розповів про гайдамацький рух на теренах нашої держави. Із уст Анни Лук’янцевої, директора «Буринської публічної централізованої бібліотечної системи», гості почули змістовний аналіз твору Тараса Шевченка «Гайдамаки».

Відвідувачі виставки побачили відображення тих подій у ліноритах Миколи Бондаренка, які відобразили майстерність художника і його філософський світогляд. Всі бажаючі мають змогу познайомитись з серією графічних робіт Миколи Бондаренка у приміщенні районного музею.