На Буринщині вшановували пам'ять героїв-земляків

8 та 9 травня по всій Буринщині пройшли заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Голова районної ради Євгеній Рябоконь та виконавчий апарат районної ради взяли активну участь у їх проведенні.8 травня біля Братської могили радянських воїнів, що в центрі міста, відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Виступаючи цього дня перед присутніми, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко подякував ветеранам Другої світової війни, а також учасникам Операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції) в Донецькій і Луганській областях за їх мужність та відвагу, подвиг у війні та вірність своєму народу. Також до присутніх з вітальним словом звернулися військовий комісар Буринського районного військового комісаріату Віталій Бойко та голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко.

Панахиду по загиблих воїнах  провів благочинний Буринського округу, настоятель парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Православної Церкви України, протоієрей отець Димитрій. 9 травня біля Меморіалу Слави в Бурині відбувся мітинг-реквієм. Зі словами вдячності ветеранам за відвойований мир у важкі роки Другої світової війни до жителів та гостей міста звернулись Буринський міський голова Віктор Ладуха, перший заступник міського голови, учасник Операції Об’єднанихсил Євген Базима, голова районної ради організації ветеранів Ангеліна Кнуренко, військовий комісар Буринського районного військового комісаріату підполковник Віталій Бойко та Благочинний Буринського округу української православної церкви Київського патріархату настоятеля храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Димитрій. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні та поклали живі квіти до Меморіалу Слави .