Вітання!

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти! 15 лютого 1989 року із завершенням виводу обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан закінчилася страшна за своїми втратами і довга війна, в ході якої виконання військового обов’язку стало подвигом. Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при рятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. Щиро вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ою річницею виведення радянських військ із Афганістану. Бажаю вам, щоб біль війни назавжди залишився в минулому, щоб ваше мирне життя було наповнене щастям, добробутом, успіхом та впевненістю у завтрашньому дні. Миру, Божої ласки і Господнього благословення вам і вашим рідним!