На території Буринського району сталося падіння літака

Близько 8 години  12.09.2020 до Буринського відділення поліції Конотопського ВП ГУНП від керівника одного із сільськогосподарських підприємств районунадійшло повідомлення, про те що на полі на території Дяківської сільської ради поза межами населеного пункту на літаку марки «БЕКАС Х32» під час обприскування соняшника пілот допустив зіткнення із високовольтними дротами ліній електропередач, літак впав та згорів, пілот загинув. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події та подальшою перевіркою встановлено, що 69 річний мешканець Одеської області Д., керуючи літаком «БЕКАС Х32» та пролітаючи над полем на території Дяківської сільської ради Буринського району біля автомобільної дороги сполученням «Суми-Путивль-Глухів. Р-44», порушив правила експлуатації повітряного транспорту, внаслідок чого літак задів дроти високовольтних ліній електропередач, впав на поле та загорівся, а в подальшому практично згорів, пілот літака Д. загинув.

За вказаним фактом Буринським відділенням поліції Конотопського ВП ГУНП в Сумській області розпочато досудове розслідування за ч.3 ст.276 КК України, а саме порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту, що спричинило загибель людини, в ході якого за наслідками призначених експертиз буде встановлено причини вказаної аварії літака та буде надана їм правова оцінка.

Прокурор Буринського відділу

Конотопської місцевої прокуратури                                     Юрій Герасименко