Оголошення про намір передати майно в оренду

Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство Буринської  районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М.П.Новаченка», адреса: 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Кутузова, 15. Назва об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення терапевтичного корпусу, загальною площею 8,5 кв.м. Умови оренди об’єкта: приміщення передається для роздрібної торгівлі продуктовими і промисловими товарами.; розмір орендної плати за перший місяць користування майном 497,27 (чотириста дев’яносто сім гривень 27 коп.) гривень. строк оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців ; дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта.

Бажаючим отримати в орендне користування нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення терапевтичного корпусу, загальною площею 8,5 кв. м, яке знаходиться за адресою : 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Кутузова, 15 для роздрібної торгівлі продуктовими і промисловими товарами, необхідно звернутися із заявою про оренду приміщення до КНП «Буринська ЦРЛ»  протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення оголошення  на офіційному веб-сайті Буринської районної ради burin-rada.gov.ua., за адресою 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Кутузова, 15, бухгалтерія. Додаткова інформація по телефону: (05454)2-16-33