До крадія застосовано примусові заходи медичного характеру

11 липня 2019 року до Буринського відділення поліції звернувся мешканець м. Путивль та повідомив, що перебуваючи неподалік залізничного вокзалу станції «Путивль» в нього з кишені куртки викрадено мобільний телефон та пакет з особистими речами, які залишив біля лавки у приміщенні вокзалу на короткий проміжок часу. По «гарячим слідам» злочин спочатку не вдалося розкрити. 22 лютого 2020 року на тому ж вокзалі стався аналогічний випадок. На цей раз у громадянина, який заснув на лавці у приміщенні вокзалу з кишені викрадено грошові кошти та банківську картку. Завдяки вжитим негайним заходам, в тому числі вивченням відеозаписів із камер відеоспостереження, вдалося встановити та затримати особу злочинця. Ним виявився мешканець смт. Краснопілля Б., який спочатку заперечував причетність до скоєння крадіжок, однак в силу беззаперечних доказів визнав свою вину. Майже все викрадене ним майно, в тому числі з крадіжки 2019 року вдалося повернути потерпілим.

В ході спілкування з Б., в його поведінці правоохоронці одразу виявили деякі психічні розлади. В ході досудового розслідування за результатами проведеної психіатричної експертизи Б. визнано таким, що не усвідомлював свої дії та не міг ними керувати на момент скоєння злочинів, тобто скоїв кримінальні правопорушення в стані неосудності. В зв’язку з чим, ухвалою суду від 1 вересня поточного року до нього застосовані примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом.

Прокурор Буринського відділу

Конотопської місцевої прокуратури                                     Юрій Герасименко