Вікриття Буринської «Чайки»

19 червня в урочистій обстановці була відкрита І зміна у дитячому оздоровчому таборі «Чайка», що є комунальним закладом Буринської районної ради. В цьому році планується оздоровлення дітей на трьох змінах.

Перших у цьому році вихованців зустрічали директор табору Андрій Баранов і його талановита, кваліфікована і енергійна команда.

На урочисту лінійку вишикувалося 144 дитини, значна частина яких з Буринського, Лебединського та Недригайлівського районів.

З початком оздоровчого сезону літа 2019 року в таборі всіх присутніх привітав голова районної ради Євгеній Рябоконь та побажав усім цікавого, корисного і незабутнього відпочинку.

Своїми силами дітвора показали гостям та батькам цікаву концертну програму.

Політ Буринської «Чайки» розпочався і всі мають надію, що він буде цього року як і завжди вдалим.