Почесні грамоти Буринської районної ради до Дня працівника соціальної сфери

2 листопада у залі засідань Буринської районної ради в урочистій обстановці вшановували кращих працівників соціальної сфери району. Завітали привітати професіоналів своєї справи з Днем працівника соціальної сфери і керівники району: голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко. У своїх вітальних словах вони відзначили, що невтомна щоденна праця соціальних працівників є вкрай важливою та необхідною. Працюючи в цій нелегкій, але благородній сфері, вони забезпечують належний соціальний захист громадян, які потребують підтримки.

Почесні гості побажали успіхів і натхнення у відповідальній справі, міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди працівникам та їх родинам, а також вручили нагороди. Почесну грамоту Буринської районної ради цього року отримали представники управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації: головні спеціалісти Коваленко Олена Михайлівна та Прядка Вікторія Іванівна.