Увага конкурс!

Буринська районна рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади керуючого справами виконавчого апарату районної ради. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні мати : повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі на керівних посадах або на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, досконало володіти державною мовою, комп’ютером, знати Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про доступ до публічної інформації».

Конкурсанти повинні подати на ім’я голови районної ради заяву; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4×6 см; копії документів про освіту; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; копію документа, який посвідчує особу. При наявності додаються копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, військового квитка, трудової книжки. Документи подавати особисто до виконавчого апарату районної ради. Інформацію з питання проведення конкурсу, складання письмового іспиту та співбесіди можна отримати за телефоном 21-746. Строк подачі документів – 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.