Звіт про результати громадського обговорення

1. Організатор громадського обговорення: Відділ культури і туризму Буринської районної державної адміністрації. 2.Зміст питання, що виносилось на обговорення: Присвоєння імені вченого – земляка П.М.Попова комунального закладу Буринської районної ради «Буринський районний краєзнавчий музей». 3.Інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання: Краєзнавці району (всього - 10 осіб) та слухачі громадської організації «Університет третього віку» (всього - 19 осіб) обговорили дане питання  у форматі засідання за круглим столом. Інших пропозицій (зауважень) в письмовій чи усній формі не надійшло. 4.Узагальнений аналіз пропозицій, що надійшли під час громадського обговорення: за присвоєння імені П.М.Попова комунальному закладу Буринської районної ради «Буринський районний краєзнавчий музей» - 29 чоловік , проти - 0, утримались – 0.