Зустріч Народного депутата України з активом Буринського району

12 червня 2018 року голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у нараді з народним депутатом України Миколою  Лавриком.

На засіданні були присутні голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, голова Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) Віктор Ладуха, перший заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Андрій Наталич, перший заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина Перепелиця, заступник голови Буринської районної державної адміністрації Олексій Положій, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла Гайдукова, головний лікар Буринської центральної районної лікарні ім.проф.М.П.Новаченка Зоя Сидорук, керівники структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації, сільські голови, громадськість.

Народний депутат України Микола Лаврик стурбований ситуацією, що склалася у Буринському районі стосовно виключення зі структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) ФАПів сільських рад, які не увійшли до перспективного плану  Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади). Після детального вивчення питання запевнив присутніх, що буде всесторонньо сприяти у вирішенні проблемних питань.

За результатами зустрічі вироблені подальші напрямки співробітництва.

Також на засіданні обговорено питання будівництва підвідного газопроводу у Біжівську, Хустянську, Сніжківську сільські ради та ремонту доріг на території району.