БУРИНЩИНА ВШАНОВУЄ СВІТЛУ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

23 листопада голова Буринької районної ради та працівники виконавчого апарату взяли участь у мітингу – реквіємі «Страшна правда голодомору», який відбувся біля обласного Меморіалу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 роківу у селі Піски. Біля Меморіалу зібралися представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, духовенство та  небайдужі громадяни. До учасників мітингу-реквієму  звернулися заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО та заслужений діяч мистецтв України,  кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, художник Микола БОНДАРЕНКО.

Поминальний молебень за жертвами голодоморів 1921 - 1922, 1932 - 1933, 1946 - 1947 років в Україні провів  Благочинний Буринського округу, настоятель парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Православної Церкви України, протоієрей отець Димитрій. Насамкінець учасники мітингу-реквієму поклали квіти до обласного Меморіалу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Виконавчий апарат районної ради.