Держслужбовці Буринщини відзначили своє професійне свято – День державної служби

Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державної служби. У своєму виступі він висловив найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Буринського краю. Голова побажав їм та їхнім родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Відповідно до розпорядження голови районної ради за сумлінну працю, досягнуті успіхи, високій професіоналізм та з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби Євгеній Рябоконь вручив Почесні грамоти Буринської районної ради начальнику відділу культури та туризму районної державної адміністрації Миколі Дишковцю та начальнику управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірині Фінцевій.

За поданням голови районної ради Грамотою Сумської обласної ради за сумлінну працю, досягнуті успіхи, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби нагороджена керівник апарату районної державної адміністрації Алла Гайдукова.  Дану відзнаку голова вручив їй на апаратній нараді при голові районної державної адміністрації.