Відбулася 29 сесія Буринської районної ради

21 лютого відбулось пленарне засідання 29 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, провів яке голова районної ради Євгеній Рябоконь. На початку засідання голова ради вручив значки депутата Буринської районної ради сьомого скликання новообраним депутатм та згадав про річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. До порядку денного попередньо було включено 26 питань. Депутат районної ради Анатолій Грома при затвердженні його вніс пропозицію, включити питання «Про передачу приміщень у комунальну власність Буринської міської ради».

Всі депутати, які зареєструвалися перед початком засідання, були активними учасниками обговорення  питань, хоча попередньо всі проекти рішень вже пройшли етап розгляду на профільних комісіях. Значну увагу депутатами приділено розподілу вільного залишку районного бюджету та питанню передачі приміщень у комунальну власність Буринської міської ради. Не набрали необхідної кількості голосів для прийняття проекти рішень, що стосувалось затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та передачі приміщень у комунальну власність Буринської міської ради. Решта питань порядку денного депутатам районної ради підтримано.