Вітання!

Шановні працівники суду! Прийміть щирі поздоровлення з нагоди вашого професійного свята. Діяльність працівників суду відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості. Адже саме від вашої чесності та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Щиро бажаю Вам здоров’я, удачі, щастя, родинного добробуту та стабільності. Нехай ваш високий професіоналізм, досвід та знання і надалі сприяють підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві. І хай у ваших серцях та в  Україні панує мир і благополуччя. З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.