СБУ інформує!

Служба безпеки України вітає громадян з Новорічними та Різдвяними святами. СБУ бажає українцям приємного і безпечного відпочинку. Водночас Служба закликає мешканців та гостей Сумщини  не втрачати пильність і невідкладно повідомляти правоохоронцям про підозрілі транспортні засоби, предмети та осіб, зокрема, у місцях проведення святкових заходів. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до СБУ за номером гарячої лінії (0542) 610-069 або на електронну поштову скриньку usbu_sum@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде ретельно перевірена. Прес-група УСБУ в Сумській області.