Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради №29-ОД від 25.07.2019 "Про скликання двадцять дев"ятої сесії районної ради сьомого скликання" пленарне засідання 39 сесії відбудеться 21 серпня 2019 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради. На розгляд сесії вносяться такі питання:Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району; Про хід виконання рішення районної ради шостого скликання від 29.05.2018 «Про Районну цільову програму розвитку реперфузійної, кардіохірургічної та реабілітаційної допомоги в Буринському районі на 2018-2022 роки»; Про звіт про виконання районного бюджету Буринського району за перше півріччя 2019 року; Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік»; та інші.