Відбувся третій Молитовний сніданок Сумщини

29 листопада у рамках реалізації Указу Президента України від 8 серпня 2017 року «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України», відбувся ІІІ Молитовний сніданок Сумщини.у стінах Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна. Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у даному заході. Молитвою за український народ та мирне небо захід відкрив архієпископ Сумський і Охтирський УПЦ КП Мефодій.

Уже третій рік поспіль Молитовний сніданок допомагає у налагодженні зв’язків між органами державної влади та релігійними організаціями та сприяє зміцненню духовних та моральних цінностей. Усі присутні обговорювали не лише питання духовні. Адже сьогодні не можливо не говорити про воєнний стан, про заходи безпеки, які мають бути на території нашої області. Тиха атмосфера сприяла спокійній розмові на болючу тему.