«ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНА З ПРОБАЦІЄЮ»

17 січня 2017 року був підписаний наказ Міністерства юстиції України № 98/5 «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Дане Положення регулює порядок здійснення діяльності волонтерами пробації та розроблено відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність»  з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

Волонтерська діяльність, пов'язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб'єктами пробації, сприяння у працевлаштуванні суб'єктів пробації, залученні їх до навчання та соціально корисної діяльності, участь у перевірці виконання обов’язків, покладених судом на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, організація виховних та благодійних заходів і акцій за різними тематичними напрямами, надання консультацій правопорушникам та їх сім'ям (наприклад, у вигляді допомоги з отримання певних документів).

Пріоритетним для органу пробації залишається напрямок профілактики негативних явищ.

Буринський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в  Сумській  області запрошує до співпраці всіх громадян України, іноземців, та осіб без громадянства віком від 18 років, які проживають на території м. Буринь та Буринського району, мають бажання стати волонтером пробації для проведення соціально-виховної роботи із засудженими та реалізації різноманітних  заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Ми чекаємо на Вас за адресою: Сумська область, м. Буринь, пл. Першотравнева, 9,

сл. тел.: 2-27-82

Начальник Буринського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»