ВІТАННЯ!

Шановні жителі Буринського району! Сердечно вітаю вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай усе те, що ви задумаєте в новорічну ніч, стане реальністю у найближчому майбутньому. Бажаю, щоб Новий рік прийшов до кожної оселі добрим і радісним, приніс злагоду й достаток, а світло новорічних вогнів хай зігріває ваші душі. Вірю в те, що таїнство Різдва Христового наповнить серця вірою у кращий завтрашній день. Сподіваюся, що Новий рік стане для кожного з нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, єдності територій, соціально- економічного зростання та духовного оновлення, роком, у якому в Україні запанує довгоочікуваний мир і буде подолано всіх ворогів. Щасливого Нового року й веселих різдвяних свят! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.