Відбулось засідання Ради регіонального розвитку Сумської області

26 березня 2019 року голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у черговому засіданні Ради регіонального розвитку Сумської області, яке відбулося під головуванням голови облдержадміністрації Миколи Клочка в приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна. Рада регіонального розвитку розглянула та затвердила Проект плану перспективного розвитку Сумської області на 2019-2021 роки, розроблений за участю громадськості до якого було внесено 691 перспективний та соціально важливий об’єкт. Буринський район також не залишився без уваги. Затверджено проект по завершенню будівництва у 2019 році підвідного міжселищного газопроводу до сіл Сніжки, Біжівка, Бурики, Романчукове, Хустянка, Харченки, Ярове.