Депутати Буринської районної ради прийняли ряд важливих рішень і в черговий раз не підтримали затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

26 вересня у залі засідань Буринської районної ради відбулася 33 сесія районної ради сьомого скликання. У обговоренні питань порядку денного, яких налічувалось 30 (з них інформаційних – 3), взяли участь 18 депутатів, представники районної державної адміністрації, інших установ і організацій району, міський, сільські голови. Додатково до порядку денного були включені три питання, що стосувались внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Буринського району на 2018 рік, до складу постійних комісій районної ради та депутатський запит депутата районної ради сьомого скликання  Громи А.Г. про стан будівництва підвідного газопроводу до сіл Сніжки, Біжівка, Бурики, Романчукове, Хустянка, Ярове, Харченки Буринського району та ремонту доріг.

Не набрали необхідної кількості голосів для прийняття  деякі проекти рішень, що стосувалися затвердження Технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Чернеча Слобода Чернечослобідської сільської ради Буринського району Сумської області.

Решта питань порядку денного депутатами районної ради підтримані. Одним з важливих з них було прийняття рішення про створення комунального закладу позашкільної освіти Буринської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості», так як Буринська міська рада ввжає не доцільним об’єднувати гуртки об’єднаної територіальної громади та району.

Вів пленарне засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь.