Відбувся творчий звіт

30 березня, напередодні Вербної неділі у Буринському районному будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів та солістів Буринщини «Вінок калиновий сплітаю з талантів Буринського краю» в рамках ІІ етапу обласного культурно-мистецького фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

У вестибюлі РБК була розміщена виставка книг поетів та письменників Буринського краю.  Фойє закладу перетворилося на справжню виставку - ярмарку «Родинний скарб малої батьківщини - від прадідів до майбуття», окрасою якої стали великодні кошики, презентовані сільськими радами району та старостинськими округами Буриської міської ради. Екскурсію для гостей, по виставці провів директор Буринського районного краєзнавчого музею Микола Кононенко.

На святі були присутні почесні гості: перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації, начальник відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, які привітали присутніх та вручили відзнаки.

Яскравою і різноманітною була концертна програма, де свою виконавську майстерність продемонстрували аматорські колективи вокального, хореографічного та інструментального жанру. Лейтмотивом творчого звіту була перадача культурної спадщини від старшого покоління до молодшого, що яскраво була продемонстрована у фольклорному блоці.

Учасникам фестивалю від голови Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, управління культури Сумської обласної державної адміністрації, керівництва Буринського району була подарована корзина квітів.