Оголошення про намір передати майно в оренду

Балансоутримувач: Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка, адреса:41700, Сумська обл., м.Буринь, вул. Кутузова, 15. Назва об'єкта: нижитлове приміщення, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення терапевтичного корпусу, загальною площею 1 м2. Умови оренди об'єкта: - приміщення передається для встановлення кавового апарату; - розмір орендної плати за перший місяць користування майном 9,62 грн.; строк оренди 2 роки 11 місяців; - дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта. Бажаючим отримати в оренду зазначене приміщення необхідно звернутись із заявою до Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М.П.Новаченка протягом 10 днів з моменту розміщення даного оголошення на офіційному веб-сайті районної ради. Додаткова інформація за телефонами: (05454)2-20-77, (05454) 2-16-33.