Шановна громадо!

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як голодомори 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років, історія не знає. В останню суботу листопада вся держава у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками, які стали жертвами тих сумних періодів. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію. Пам’ять – це  нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. На жаль, багато сторінок у ній вписано криваво-чорним кольором.

Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, онуками, правнуками, ми повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі.

Нехай Господь Бог прийме душі померлих від геноциду до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.

Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!