Поліція Буринщини отримала вітання з нагоди професійного свята

З 2015 року в Україні заснували нове свято – День національної поліції України. З'явивилося воно завдяки указу президента України «Про Національну поліцію». Таке свято дуже важливе для нашої країни, адже захищати потрібно не тільки цілісність кордонів України, але й порядок на території самої України. Тому, щорічно День національної поліції України відзначається 4 серпня. З нагоди свята голова районної ради Євгеній Рябоконь привітав особовий склад Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області. Побажав міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу.

Кращим працівникам поліції вручено почесні грамоти ради за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий вклад в боротьбу зі злочинністю та з нагоди відзначення 3-ої річниці Дня Національної поліції України.