ВІТАННЯ!

Шановні земляки! Прийміть найкращі побажання і щирі вітання з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності. У цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг. Це свято відзначається 14 жовтня – у день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козаки – це звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. Божа Матір вважається заступницею і покровителькою українського війська, яка оберігала і надавала борцям сил у боротьбі з ворогом. Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках захищає нашу землю  на сході України, не дає противнику втілити свої плани та роз’єднати український народ.Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє нашої держави. З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.