З представниками органів місцевого самоврядування Буринського району проведено чергове навчання

05 липня для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. З інформацією на тему «Порядок формування документів у архівні справи в органах місцевого самоврядування» перед учасниками заходу виступила в.о. начальника архівного відділу районної державної адміністрації Вікторія Притика. Про нове у законодавстві щодо питань соціального захисту населення розповіла присутнім начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Фінцева.

Темою виступу начальника Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрія Сипка була здійснення діяльності у сфері вирощування сільськогосподарських культур щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів та інших засобів захисту рослин. Головний спеціаліст з питань правового забезпечення апарату райдержадміністрації Альона Мощенко, звернула увагу на долю неуспадкованих (непереоформлених) земельних часток (паїв) у випадку відсутності спадкоємців на них. Заступник голови райдержадміністрації Олексій Положій розповів присутнім про порядок взяття на баланс без господарських гідротехнічних споруд, організацію роботи робочої групи з питань врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, Надання інформації про стан використання природних ресурсів (земель, лісів, водних об’єктів, надр)державної та комунальної форм власності на території сільських рад. Головував на навчанні та підвів його підсумки голова районної ради Євгеній Рябоконь.