Буринська районна рада

Творчість заради майбутнього! Запрошуємо взяти участь у конкурсі!

Переглядів: 253

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до підготовки VII Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Це мистецьке дійство проводитиметься 16 лютого 2019 року у м. Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації. Його девіз: «Творчість заради майбутнього!» Фестиваль має на меті продемонструвати усю культурну різноманітність України через сценічну репрезентацію в таких видах мистецтв як: танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: 7-10 років, 11-13 років та 14-17 років. Почесним головою журі є народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

У попередніх творчих баталіях брали участь колективи та артисти з 23 регіонів України. Були присутні учасники як із великих міст-мегаполісів, так і з маленьких сіл. Усі вони мали однакову можливість продемонструвати свою майстерність, обмінятися досвідом.

За додатковою інформацією звертайтесь: по тел.: (044) 586-40-11, 067-520-11-35, на офіційний сайт: http//www.perlyny.com.ua« повернутися до списку новин