Колективи та виконавців Сумщини запрошують узяти участь у конкурсі «Перлина Fest»

26 травня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та КМДА відбудеться VІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Фестиваль проходить під девізом «Творчість заради майбутнього» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Його особливістю стало те, що звичаї своєї місцевості продемонстрували молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

У попередніх конкурсах брали участь колективи та артисти з 23 регіонів України.

Організатори запрошують узяти участь у конкурсі колективи та окремих виконавців із Сумщини.

Більш детальна інформація за телефонами: 044 586-40-11, 067 520-11-35, або на сайті: http://www.perlyny.com.ua/.