Свято мудрості, добра та любові – День працівників освіти

Традиційно в першу неділю жовтня освітяни відзначають професійне свято – День працівників освіти. Урочисті заходи зібрали освітянську еліту в Буринському районному будинку культури. Подяками Буринської районної ради з нагоди свята та за сумлінну творчу працю, плідну діяльність, значний особистий внесок у розвиток освіти було нагороджено завідуючу районного методичного кабінету відділу освіти Буринської районної державної адміністрації Галину Дяченко та директора Миколаївського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Ніну Дудку. Керуючий справами виконавчого апарату Буринської районної ради Олександр Зікратий подякував працівникам освітянської ниви за мудрість, невтомну працю, самовідданість, терплячість, чуйність. І нехай міцне здоров’я, наснага, успіх та гарний настрій будуть добрим початком нового навчального року!