Буринська районна рада

ОГОЛОШЕННЯ!

Переглядів: 297

28 листопада 2018 року о 10 годині в залі засідань Буринської районної ради відбудеться пленарне засідання тридцять четвертої  сесії районної ради сьомого скликання. До порядку денного внесені такі питання: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться в оренді ТОВ «Аквітан» на території  Хустянської сільської ради Буринського району Сумської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,9196 га в тому числі під господарськими будівлями і дворами – 3,9196 га, (код КВЦПЗ – 01.01.), що розташована за межами населеного пункту  на території Слобідської  сільської ради Буринського району Сумської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пісківської сільської ради Буринського району Сумської області земель сільськогосподарського призначення для ведення підсобного сільського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Пісківської сільської ради Буринського району Сумської області.

 Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (рілля) площею 4,1379 га земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу прав оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ-01.01),  розташованої за межами населеного пункту на території Михайлівської сільської ради Буринського району Сумської області.

 Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею - 10,0017 га земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель - 01.01),  розташованої за межами населеного пункту на території Михайлівської сільської ради Буринського району Сумської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 7,2239 га земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель - 01.01),  розташованої за межами населеного пункту на території Михайлівської сільської ради Буринського району Сумської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 6,7500 га сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) (код КВЦПЗ – 01.01.), розташованої за межами населеного пункту на території Воскресенської сільської ради Буринського району Сумської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 10,2700 га сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) (код КВЦПЗ – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Воскресенської сільської ради Буринського району Сумської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею –9,7815га земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель - 01.01),  розташованої за межами населеного пункту на території Чернечослобідської сільської ради Буринського району Сумської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Чернеча Слобода Чернечослобідської сільської ради Буринського району Сумської області.

Про надання згоди на безоплатну передачу майна з державної у комунальну власність.

Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2015 «Про організацію прийому громадян району депутатами Буринської районної ради сьомого скликання». 

Про районну цільову соціальну програму забезпечення пожежної безпеки на 2019 рік.

Про програму створення і використання районного матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2019 рік.

Про районну комплексну програму «Правопорядок на 2019 рік».

 Інші питання.

З метою попереднього обговорення проектів рішень із зазначених питань засідання постійних комісій районної ради відбудуться 28 листопада 2018 року о 9 годині в приміщенні Будинку ради.« повернутися до списку новин